Alumni & Corporate Relations (ACR)

 

V rámci ACR VŠE fungují čtyři specializovaná centra: Kariérní centrum, Eventové centrum, Absolventské centrum a Partnerské centrum.

Kariérní centrum (KC VŠE) má na starosti propojování studentů a absolventů s firemní praxí. Pořádá kariérní workshopy, individuální kariérové poradenství a mnoho dalších aktivit. Nejznámější akcí je však dvakrát ročně pořádaný veletrh pracovních příležitostí Šance. Jsou zde přítomny jednotlivé firmy a nabízejí stáže, brigády i pracovní pozice. Koná se vždy na jaře (okolo března) a na podzim (okolo října). V žádném případě by sis ho neměl/a nechat ujít.

Eventové centrum (EC VŠE) pořádá například Ples VŠE, sportovní akce na VŠE, Seznamovací kurzy VŠE, soutěž Talent VŠE, Absolventský večer VŠE a kariérní veletrh ŠANCE.

Partnerské centrum (PC VŠE) zprostředkovává uzavření partnerství mezi Vysokou školou ekonomickou v Praze a spolupracujícími společnostmi.

Absolventské centrum (AC VŠE) pravidelně připravuje odborné přednášky, neformální setkání i sportovní aktivity, díky kterým mají absolventi VŠE možnost být součástí školy i po ukončení studií.