Mentoring pro prváky

Skupina studentů, kteří vedou facebook Studujeme FPH, pořádá pro prváky na FPH program s názvem Mentoring.

 

Chceš být mentee?

Jsi prvák s touhou rozvíjet se a budovat svou budoucnost už teď? Právě pro tebe je program Mentoring.

 

Jak to bude probíhat? Získáš k sobě mentora v podobě staršího studenta se spoustou zkušeností. Ten tě bude směřovat tvou cestou studijním, profesním, ale i osobním rozvojem. Co ti program nabízí? Tvůj mentor ti ukáže, jaké možnosti má škola právě pro tebe a také jak je nejlépe využít. Díky svým zkušenostem ti poskytne spoustu cenných rad a jiný pohled na věc. Můžeš s ním diskutovat i své karierní ambice. Pokud chceš na sobě pracovat už v průběhu vysoké školy, tvůj mentor tu bude pro tebe, aby ti pomohl vydat se tou správnou cestou. Navíc se díky programu setkáš nejen se svým mentorem, ale poznáš se i se spoustou dalších inspirujících lidí.

 

Chceš být mentor?

Studuješ alespoň 3. ročník FPH a máš zkušenosti, o které by ses rád podělil s mladšími spolužáky? Právě pro tebe je program Mentoring.

 

Jak to bude probíhat? Dostaneš k sobě několik mladších studentů, pro které se staneš mentorem. Budeš je směrovat v jejich studijním, profesním, ale i osobním rozvoji. Co ti program nabízí? Vyzkoušíš si své schopnosti vedení a inspirace lidí v praxi. Posílíš tím své komunikační dovednosti, emoční inteligenci a leadership. Dále se v rámci programu můžeš zúčastnit workshopu s odborníkem z oblasti mentoringu. Tam získáš nové poznatky ohledně tohoto tématu, které se ti budou hodit nejen při vedení tvých mentees, ale i v budoucím životě. Navíc i tví mentees sami o sobě tě můžou v mnoha ohledech obohatit.