Akce na VŠE

Během roku se pod záštitou VŠE koná spousta akcí. Některé jsou seriózní některé méně, stačí si jen vybrat tu, která tě bude bavit.
Zde je přehled těch nejdůležitějších:
Logo Ples VSE

Ples VŠE

Jestli chceš vidět, jak tvoji spolužáci a učitelé nahodí oblek a plesové róby nesmíš u téhle akce chybět. Krásná akce v ještě krásnějších prostorách Lucerny. Pokud tě navíc klasické tance nebaví, projdeš jen pár metrů do Lucerna Music baru a tam je vždy party až do rána. Koná se na konci listopadu nebo začátku prosince.
Logo VSE Hleda talent

VŠE Hledá talent

Na VŠE nejsou jen nudní ekonomové bez talentu. Každý rok předvedou své umění v soutěži, kam se můžou přihlásit studenti i učitelé. Semifinále se pak koná většinou v aule ve škole a finále na Plese VŠE.
logo Šance

Veletrh Šance

Dvakrát za rok, vždy na podzim a na jaře, se koná v prostorách VŠE veletrh pracovních příležitostí pro studenty i absolventy. Přítomny jsou společnosti z mnoha oborů a můžeš se přímo pobavit s jednotlivými zástupci o možné kariéře u nich ve firmě ať už na pozici stážisty, brigádníka nebo full-time zaměstnance.
Hokejová bitva logo

Hokejová bitva

Jedná se o zápas týmů z několik univerzit (VŠE, UK, ČZÚ, ČVUT,..). Tým VŠE je tvořen členy klubu HC Ekonom. Pokud tě hokej zajímá, můžeš se do klubu přidat jako hráč nebo přijít fandit na tribunu.

Rektorský sportovní den

Klasická výuka je zrušena a studenti se mohou zúčastnit například turnaje basketballu, fotbalu, volejbalu, funkčního kruhového tréninku, kurzů tance, in‑line či túry. Nabídka sportovních aktivit je na stránkách CTVS. Pokud si žádnou z aktivit nevybereš, máš tento den volno.

 

 

Den otevřených dveří

Existuje Den otevřených dveří VŠE, který je společný pro celou školu, tj. pro všechny fakulty. Poté existuje ale i Den otevřených dveří jednotlivých fakult. Aktuální datum Dne otevřených dveří Podnikohospodářské fakulty najdeš na stránkách fakulty nebo v aktuálním harmonogramu.