Pracovní příležitosti

Možností máš jako absolvent FPH VŠE asi tak miliardu. My ti zde jen dáme pár tipů, kde můžeš například hledat uplatnění a pracovní příležitosti.

Veletrh Šance

Pokud jsi studoval na VŠE, tak tento veletrh asi už znáš, ale napadlo tě se sem jít podívat i jako absolvent? Spousta firem tu hledá i full-time zaměstnance. Takže dvakrát za rok, vždy na podzim a na jaře se můžeš chopit Šance.
 
 

StartupJobs

Slogan tohoto portálu zní "Buď žralok, pracuj pro startup". Podle nás nemusíš být přímo žralokem, ale práce ve startupu může být někdy dost zajímavá a ten pocit, že jsi ve firmě, která právě vznikla a která má potenciál růst, je supr. Takže Startupjobs.

xPORT

xPORT je podnikatelský akcelerátor VŠE. Pokud tedy máš nějaký podnikatelský nápad, tak není lepší cesta, než si založit vlastní podnikání s podporou VŠE. Více na webu xPORTU.
 
 

Výuka na VŠE

Celoškolský alumni program nabízí absolventům možnost přednášek na jednotlivých fakultách a katedrách nebo oponenturu bakalářských či diplomových prací. Pokud chceš předat studentům své znalosti a zkušenosti, koukni na web Absolventi VŠE.

Jobs.cz

Jobs.cz zná asi každý. Ale věděl jsi, že mají ve vyhledávači přímo sekci pro absolventy? Takže jestli hledáš job, checkuj Jobs.cz.
 
 

First jobs.cz

Hledání první práce může být obtížné. Zvlášť, když absolvent není ještě přesně vyhraněný. Mrkni na portál First jobs, klikni na možnost "Nevím, co chci dělat" a podívej se, co ti nabídne za možnosti.

Škoda trainee program

Co bys řekl tomu pracovat pro jednu z nejznámějších českých firem? Škoda auto má přímo sekci pro studenty a absolventy, což může být skvělá příležitost nasbírat zkušenosti po škole. Koukni na Škoda kariéra a dozvíš se víc.
 

Sledujte nás na Facebooku

Nenechte si ujít důležité termíny a akce naší fakulty

Kontaktní osoba

Hana Dudová

Studijní referentka
+420 224 098 412
dudova@vse.cz


Vysoká škola ekonomická v Praze
nám. W. Churchilla 1938/4
130 67 Praha 3 – Žižkov
Podívejte se na mapu